رفتن به بالا

هفته نامه تحلیلی، خبری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۵ ذو القعدة ۱۴۳۹
 • 2018 Wednesday 18 July
  شیراز لطیف
  ٢٣(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۴.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۴.٨٧(in)
 • چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
 • کد خبر : 401
 • مشاهده : 514 بازدید
 • اقتصاد
 • چاپ خبر : مدیرکل ورزش و جوانان فارس: انجمن دوستی ایران و روسیه تشکیل می شود
در حاشیه برگزاری اجلاس جوانان جهان در روسیه مقرر شد انجمن دوستی میان این کشور و ایران تشکیل شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: انجمن دوستی ایران و روسیه تشکیل می شود

حیدرعلی کامیاب کلانتری جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: استان فارس با توجه به پیشینه تاریخی، علمی و مذهبی غنی خود می تواند برای توسعه گردشگری در حوزه جوانان با کشور روسیه ارتباط تنگاتنگی داشته باشد. وی اضافه کرد: با دعوت رسمی ایران از سرگی پوسیلوف رئیس آژانس فدرال جوانان روسیه، او […]

حیدرعلی کامیاب کلانتری جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: استان فارس با توجه به پیشینه تاریخی، علمی و مذهبی غنی خود می تواند برای توسعه گردشگری در حوزه جوانان با کشور روسیه ارتباط تنگاتنگی داشته باشد.
وی اضافه کرد: با دعوت رسمی ایران از سرگی پوسیلوف رئیس آژانس فدرال جوانان روسیه، او به همراه یک هیئت در آبان ماه سال ۹۵ علاوه بر حضور در ایران از شیراز نیز دیدن خواهد کرد تا با دستاوردهای استان فارس در حوزه جوانان آشنا شود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد:در نخستین روز اجلاس جوانان جهان در روسیه تفاهم نامه همکاری بین وزارت ورزش و جوانان ایران و فدراسیون جوانان روسیه در حوزه همکاری و تعامل در امور جوانان به امضا رسید.
کامیاب بیان کرد: این تفاهم نامه باهدف برنامه ریزی برای جوانان ایران و روسیه در نشستی که باعنوان قلمرو اندیشه ها با حضور کشورهای شرکت کننده برگزار شد، به امضا رسید .
او بیان کرد: ایران و روسیه رابطه ای ۵۰۰ ساله با یکدیگر دارندو امضا این تفاهم نامه گام موثری برای تحکیم میان این دو کشور خواهد بود.
وی بیان کرد: در دیداری که با مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه داشتیم، قول داد حمایت های لازم را در تحقق اهداف سند امضا شده بین ایران و روس انجام دهد.
کامیاب ادامه داد: اعتماد دوباره جوانان یکی از کارهای سخت دولت تدبیر و امید بود که خوشبختانه محقق شد و این امر می تواند در رشد و شکوفایی و نشاط جوانان کشورمان نقش بسزایی ایفا کند.
وی گفت: سفر هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست معاون وزیر ورزش تا دوشنبه ۲۱ تیر ماه ادامه دارد و با چند نفر از مقام های مسئول روسیه مذاکره خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

نظرات