رفتن به بالا

هفته نامه تحلیلی، خبری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الإثنين ۷ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 23 April
  شیراز Light Rain Shower
  ١٩(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.١٩(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.١٩(in)

برترین های عرصه چاپ فارس تجلیل شدند خبرگزاری شبستان: برترین های عرصه چاپ استان فارس در پایان مراسم سومین دوره جشن صنعت چاپ استان که با حضور مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه بود، مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، برترین های عرصه چاپ استان فارس در پایان مراسم […]

برترین های عرصه چاپ فارس تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: برترین های عرصه چاپ استان فارس در پایان مراسم سومین دوره جشن صنعت چاپ استان که با حضور مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه بود، مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، برترین های عرصه چاپ استان فارس در پایان مراسم سومین دوره جشن صنعت چاپ استان که با حضور مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه بود، مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

بر اساس این گزارش محمود نجابتی و نصرالله نافه فشان از چاپخانه های «وحید» و «پاسارگاد» به عنوان پیشکسوت نمونه مورد تجلیل قرار گرفتند، جواد اشرافی از چاپخانه «اشرافی» به عنوان چاپخانه ‌دار نمونه استان و احسان شریف‌ زاده از چاپخانه «کوثر لارستان» به عنوان چاپخانه ‌دار نمونه شهرستان‌ ها مورد تقدیر واقع شدند.

 

محمدحسین شیشه‌ بر از مجتمع چاپ «دنیا» به عنوان تولیدکننده نمونه محصولات چاپی، یوسف خرمایی از مجتمع «فخر ایران» به عنوان صادرکننده نمونه، سید مهدی علوی از چاپخانه «ترنج» و سید محمدحسین دوست فاطمه از چاپخانه «رهپویان وصال» به عنوان متخصص و کارشناسان نمونه، مجتبی عبدالهی از چاپ «گسترده» به عنوان نوآور نمونه، احمد خرمایی از مجتمع «فخر ایران» به عنوان کارگر نمونه و هادی بابکان از چاپخانه «حافظ» به عنوان مدیر جوان تجلیل شدند.

 

همچنین محمد فقیه فرد به عنوان پژوهشگر نمونه این صنعت، سهیل بردبار از چاپخانه «صبح امروز» به عنوان چاپچی جوان، زهرا کاوه حقیقی از چاپخانه «ایران ‌زمین» به عنوان بانوی چاپ و مهرزاد دیرین به عنوان طراح برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

نظرات